Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie forum CS GO polecacie gdzie znajdę różne mody do gry? Podajcie jakieś linki.
Krejzol
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-2-2018 at 07:54 PM
Jakie forum CS GO polecacie gdzie znajdę różne mody do gry? Podajcie jakieś linki.

Wiem że wiele serwerów ma swoje własne strony internetowe i szukam takiego forum gdzie jest sporo informacji o modach. Chodzi mi o tryby takie jak surfy, jail czy hide and seek. Potrzebuję informacji jak skonfigurować serwer pod takie tryby ;)
View user's profile View All Posts By User
Szenlong
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-2-2018 at 10:12 PM
Jakie forum CS GO polecacie gdzie znajdę różne mody do gry? Podajcie jakieś linki.

Tryby to nie mody, surfy są dostępne normalnie w grze a znowu takich rzeczy jak w starszych wersjach czyli zombi czy coś nie ma :D Nie wiem czy czasem nie są nawet zabronione. Jest kilka serwerów gdzie pograsz w zombi ale kompletnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa :/
Hanka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-2-2018 at 10:52 PM

Na ign pisali że valve dało kilka banów za takie modyfikacje ale to chyba było związane ze skinami. Były serwery gdzie nie kupowałeś skórek ale jak miałeś moda to mogłeś biegać z dopplerem który kosztuje prawie 3 stówy :P Kasa musi się zgadzać ;)
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 01:07 AM

No bo to trochę bez sensu, ktoś kupuje skiny albo losuje i wchodzisz na taki serwer a tam połowa biega z rare skins. Wgl pisali też że takie osoby dostały bana na zakładanie serwerów także to już jest grubsza akja…
dezintegrator
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 03:23 AM

Szukałem na forach modów do GO i nie ma praktycznie nic. W starym były zombi i gunmody a tu jest to mega ograniczone :/ Tak samo jak nie ma starego dobrego amxa :D
morisXII
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 03:49 AM

Jak to nie ma gunmod jak jest tylko nazywa się gungame :D Serwery z zombi też można znaleźć tylko te mody mają pełno bugów i trochę ciężko się tam gra :P Fakt ze 1.6 był mocno konfigurowalny i mogłeś tam zrobić wszystko ale czasem to aż było do przesady ;)
slodkaminka
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 06:01 AM

Instrukcji możesz poszukać na https://feelthegame.pl/ bo tam sporo osób się udziela ;) Jest tam mega dużo rzeczy o CS GO forum dobrze się rozwija a wgl to wpadaj na serwer :D Fajna ekipka z ogarniętymi adminami także powojujemy coś na mirage :D
dezintegrator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2018 at 07:00 AM

No ja pamiętam tego amxa xd Nie które serwery to miał tylko modów że ledwo było widać coś w grze bo wszędzie kolorowe napisy i te irytujące muzyczki w trakcie respowna. Tylko wtedy to tam się grało tylko tak dla funu :D Nikt nie brał tego aż tak na poważnie.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 76.9% - SQL: 23.1%]