Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam atrakcyjnych noclegów w Zawoi, znacie jakieś fajne miejsce?
dezintegrator
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 04:10 AM
Szukam atrakcyjnych noclegów w Zawoi, znacie jakieś fajne miejsce?

Witajcie ludziska! Chcieliśmy jechać w ten urlop w góry i wpierw był dylemat, czy lepiej jechać gdzieś bardziej w Małopolskę, czy na Śląsk. Ja osobiście bardzo lubię Szklarską Porębę, ale małżonka uparła się, by jechać gdzieś bardziej w stronę wyższych terenów. Myśleliśmy o Żywcu, była mowa o Zakopanem, w końcu padło na Zawoję. Nieco mniej ludzi, a góry równie piękne :) Tylko teraz pytanie, gdzie najlepiej się tam zatrzymać?
View user's profile View All Posts By User
morisXII
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 04:43 AM

Szczerze mówiąc, ja nawet nie wiem, gdzie jest ta Zawoja…
litwin
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 07:07 AM

To mniej więcej przy granicy ze Słowacją, jest u podnóży Babiej Góry. Piękne okolice, naprawdę. I w sumie nie wiem, z czym masz problem. Wejdź sobie na jakąś stronę związaną z tym miasteczkiem, popatrz, jakie mają pensjonaty, czy coś i wybierz coś, co najbardziej Ci się spodoba z opisu, może jakieś zdjęcia też będą.
dezintegrator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 08:49 AM

O nie, tak w ciemno nie pojadę. Ja już się kiedyś naciąłem na zdjęcia i ładne opisy. Później pojechaliśmy z rodzinką. Z zewnątrz obiekt również był piękny, ale wewnątrz? Już sama recepcja budziła grozę, a jak weszliśmy do naszych pokoi… No Gierka to one na pewno pamiętały, a myślę, że i Gomułkę. I tu chodzi mi nie tylko o mury, a także i o wystrój i wyposażenie.
Melinda
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 09:30 AM

Stare, brązowe materace i sztywne jak żelazo koce? Oj tak… też kiedyś tak mi polecono jeden pensjonat. Na szczęście myłam ze znajomym tak na żywioł w górach, to znaczy niczego nie rezerwowaliśmy, więc jak tylko zobaczyliśmy, co nam oferują, to wyszliśmy stamtąd. Trafiliśmy w końcu do jednego ośrodka, bardzo przyjemnego, który oferuje w Zawoi noclegi po bardzo atrakcyjnych cenach. Jak chcesz sobie zobaczyć więcej informacji na jego temat, to wejdź pod adres styrnol.pl/, gdzie masz szerzej opisane ich pokoje, a także, na co można u nich liczyć.
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 10:57 AM

Zgadzam się z koleżanką :) My tam pojechaliśmy z małżonkiem, jak nas naszło na podróżowanie po górach i raz, że pokoje bardzo łądne, dwa, że dostęp do wifi (to jak już się jest gościem, to dostęp jest wolny). Ogólnie mówiąc, to świetna baza wypadowa zarówno na lato, jak i na zimę.
dezintegrator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-7-2017 at 12:42 PM

Widzę, że też mają fajne położenie, tj w wiosce w dobrym punkcie stoi :) Super, dzięki Wam za polecenie.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]