Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Pranie kanap Poznań – komu warto zlecić?
Krejzol
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 25-6-2017 at 09:10 PM
Pranie kanap Poznań – komu warto zlecić?

Witam. Szukam dobrej formy która dysponuje nowoczesnym sprzętem do czyszczenia kanap i foteli. Jest to bardzo ważne bo mam nowe meble które trochę się przybrudziły i nie chciałbym ryzykować ich uszkodzenia (dlatego też nie zabieramy się do ich czyszczenia samodzielnie). Potrzebna jest więc dobra firma która czyści nie jakimiś tradycyjnymi metodami czy agresywnymi detergentami (wiem że ciagle takie są;) tylko na przykład odkurzaczem parowym czy innymi metodami na których ja się oczywiście nie znam. Znacie może kogoś takiego? Będę bardzo wdzięczny za polecenie na terenie Poznania (najlepiej by firma dojeżdżała do klienta).
View user's profile View All Posts By User
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 26-6-2017 at 12:01 AM

Konkretnej firmy nie polecę ale wydaje mi się że tak firma o której piszesz że ma tradycyjne metody to tylko wyjątki. Bardzo często widuję ogłoszenia o odkurzaniu parowym czy właśnie czyszczeniu tą metodą i sądzę że większość firm dzisiaj z tego korzysta bo jest to tańsze i o wiele szybsze. Żaden pracownik firmy nie będzie ślęczał cały dzień nad czyszczeniem kanapy jednego klienta kiedy może to zrobić w kilka chwil i obsłużyć wiele takich osób :)
Krejzol
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-6-2017 at 02:18 AM

Może masz rację, nie orientuję się w tym za bardzo, w każdym razie szukam naprawdę dobrej firmy której będę mógł powierzyć nowe meble które w dodatku nie były tanie :)
dezintegrator
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-6-2017 at 03:21 AM

To trzeba było je przykryć folią żeby się nie pobrudziły hehe
karolina_jak_malina
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-6-2017 at 03:56 AM

Jak tak ważne są dla ciebie takie rzeczy to myslę że to będzie najlepsza opcja http://ecomyjnia-poznan.pl/. Sprawdź sobie na stronie ofertę, jak wejdziesz w zakładkę dotyczącą czyszczenia to dowiesz się że jest to sposób w stu procentach bezpieczny, właśnie ta firma oferuje pranie kanap w Poznaniu czy wykładzin za pomocą gorącej pary i nie ma możliwości uszkodzenia czegokolwiek, koloru czy tkaniny. Na pewno będziesz zadowolony, z efektu czyszczenia i odświeżenia oczywiście także
Krejzol
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-6-2017 at 06:26 AM

Dzięki, wygląda na to że własnie o coś takiego mi chodziło, idealna oferta. Dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.1% - SQL: 29.9%]