Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jak wygląda praca w Holandii przez agencje?
Krejzol
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 09:42 PM
Jak wygląda praca w Holandii przez agencje?

Macie może jakieś doświadczenia związane z załatwianiem sobie pracy w Holandii, ale nie samodzielnie, a poprzez te całe pośredniaki? Czy jest to opłacalne, duże biorą prowizje i jak wyglądają w ogóle warunki?
View user's profile View All Posts By User
Szenlong
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-6-2017 at 11:41 PM

heh, to zależy jak trafisz, niektóre agencje to…szkoda gadać :P Jak chcesz czuć się bezpiecznie i mieć pewność dobrego zatrudnienia to tylko i wyłącznie jakieś porządne, doświadczone, długo działające na rynku.
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 23-6-2017 at 02:06 AM

Dokładnie, praca w Holandii przez agencje to duża wygoda i bezpieczeństwo pod warunkiem współpracy z prawdziwymi profesjonalistami, firmą rzetelną. Jeśli interesuje Cię takie właśnie zatrudnienie to warto według mnie zajrzeć sobie tutaj marvelpc.pl/. Oni właśnie zajmują się pośrednictwem na wysokim poziomie. Pełna umowa po polsku, fachowa pomoc na każdym kroku, własny transport, załatwiają noclegi, płacą tak jak trzeba i nie mają prowizji!
Krejzol
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-6-2017 at 03:13 AM

Własnie mnie chodzi głównie o ten transport oraz jakiś nocleg, bo załatwianie tego wszystkiego na własną rękę to ciężka sprawa. Z drugiej strony ponoć przy zbiorach często tamtejsi pracodawcy dają zakwaterowanie po prostu u siebie na gospodarstwie. Naprawdę ta agencja jest taka godna zaufania?
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 23-6-2017 at 06:03 AM

Według mnie tak, jak wejdziesz sobie na ich stronę to masz bardzo szczegółowo opisany każdy element współpracy, nie ma owijania w bawełnę, same konkrety potwierdzane zresztą na umowie. Co ważne, terminowo i bez gadanie wypłacają pieniądze na polskie konto.
Krejzol
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 23-6-2017 at 06:24 AM

Tak, już sobie troszkę doczytałem ;) Fajnie bo widzę, że te noclegi są niedrogie, biorąc pod uwagę zarobki. Troszkę pracy i zapomina się o konieczności płacenia za lokum.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 75.0% - SQL: 25.0%]