Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie są koszty kremacji zwłok – Katowice
Sessnowa
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 03:38 AM
Jakie są koszty kremacji zwłok – Katowice

Czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć jakie koszta wiążą się z kremacją zwłok w Katowicach? Proszę o odpowiedzi osoby które mają doświadczenia w tych sprawach.
View user's profile View All Posts By User
Myszoskoczek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 06:35 AM

Cześć, niedrogi i sprawdzony zakład pogrzebowy - http://www.sacrumpogrzeby.pl/uslugi-kremacja.html, zajmują się również wszystkimi pozostałymi czynnościami związanymi z pochówkiem, nie tylko kremacja zwłok Katowice pozytywnie mnie zaskoczyły pod tym względem bo dzieki kompleksowemu podejściu do pogrzebu udało nam się odwrócić uwagę mamy i w jakiś sposób ją uspokoić, pzdr.
Tempus
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 06:57 AM

Co do domu pogrzebowego sacrumpogrzeby.pl zarzutów mieć nie można. Wszystko przygotowane na czas, z odpowiednią dbałością i szacunkiem dla zmarłego jak i rodziny. Ceny należą do najniższych w mieście ale dokładnej sumy nie podam bo zależy ona od twoich oczekiwać. Byłem bardzo zadowolony i polecam każdemu, nawet z tego powodu że zajmuja się formalnościami tak jak wspominał kolega. Oszczędza to czas i emocje.
Sessnowa
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 08:49 AM

Ok dzięki za odpowiedzi. Skontaktuję się z nimi na pewno i nawet bardziej się cieszę że oferują indywidualne podejście bo daje to wieksza kontrole nad kosztami.
Tempus
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-5-2017 at 11:19 AM

Jakby nie patrzeć to masz racje ale pieniadze nie są tu najważniejsze. Nie miałem głowy na wybieranie niektórych rzeczy i podejmowanie błahych decyzji dlatego doceniam że pomogli wszystko zorganizować i doradzali w razie potrzeby.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.4% - SQL: 27.6%]