Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Chciałbym na 3 dni zatrudnić 2 hostessy z Lublina
Krejzol
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 7-5-2017 at 11:40 PM
Chciałbym na 3 dni zatrudnić 2 hostessy z Lublina

Mam taki mały problem. W najbliższym czasie wybieram się na taką jakby konferencję połączoną z wystawami i chciałbym w niej uczestniczyć i przy okazji przedstawić innym gościom swoje produkty. To nie pierwsza taka okazja, więc wiem dobrze że bez dwóch hostess każdego dnia się nie obejdzie. Z zasady zabieram na takie imprezy młodszą siostrę która się uczy w liceum i jej koleżankę, bo wiem, że się dogadamy i już się doskonale na tym znaja, ale tym razem to jest w środku tygodnia i w Lublinie (a my z Trójmiasta) i nie chce ich na praktycznie cały tydzień zabierać ze szkoły. Dlatego pierwszy raz szukam obcych hostess i nie wiem jak się zabrać za to. Pomocy!
View user's profile View All Posts By User
Szenlong
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-5-2017 at 11:52 PM

Od razu ostrzegam że będzie inaczej niż zwykle. To jest duży przeskok jak jesteś przyzwyczajony że hostessy są obeznane z twoimi produktami i w ogóle dobrze wiedzą czego oczekujesz. Teraz nawet jak zatrudnisz doświadczone dziewczyny to raczej z tobą, twoją firmą i twoim produktem będą miały do czynienie pierwszy raz no i trudno im się identyfikować
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 8-5-2017 at 12:59 AM

Coś w tym jest co kolega mów, ale jak firma się rozwija to i tak w końcu się trzeba przemóc. Ja też się bałam, ale jak się okazało dobre hostessy nawet jak pierwszy raz widzą na oczy to co mają prezentować wiedzą jak się zachować i są dobre w tym co robią. Także ja bym nie panikowała na twoim miejscu.
Melinda
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 8-5-2017 at 02:57 AM

Calkiem niedawno hostessy w Lublinie zatrudniłam za pośrednictwem tego http://www.hostamo.pl/hostessy-lublin/ portalu. Byłam pozytywnie zaskoczona bo nie widziałam ich na oczy na żywo, tylko na zdjęciach, ale się okazało że dobrze znają swój „zawód” i nic ich nie zaskoczy. Polecam agencję
Xao_Pao
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-5-2017 at 04:52 AM

Dokładnie tak samo, agencja hostamo.pl to jest mój partner już od lat i czy to Warszawa, Wrocław, czy właśnie Lublin zawsze są w stanie mi na czas załatwić idealne hostessy
Tempus
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 8-5-2017 at 06:30 AM

O, a ja ich nie znałem! Dobrze wiedzieć na przyszłość, że nie muszę wcale szukać tych hostess na własną rękę. Takie rzeczy w naszym Lublinie, no nono ;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]