Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakie są ceny wiz studenckich do Australii?
Myszoskoczek
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 12:57 AM
Jakie są ceny wiz studenckich do Australii?

Temat jest dość słąnbo opisany w sieci, więc liczę na Waszą pomoc...Chciałbym się wybrać do Australii, gdzie chciałbym podjąć studia podyplomowe oraz jakąś dodatkową pracę. Mam w planie pojechać tam z moją żoną, już wtedy. Czy orientujecie się może ile kosztują autralijskie wizy dla studnetów i ich partnerów. Czy muszę deklarować już na strarcie jaką uczelnię wybieram.
View user's profile View All Posts By User
Krejzol
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 02:07 AM

Oczywiście, że powinieneś coś takiego zadeklarować. Z resztą w czym problem, przecież skoro masz w planie faktycznie się uczyć, to nie powinien to być dla Ciebie żaden problem. Co się tyczy kosztów, to jest to chyba coś ponad pół tysiąca dolarów australiujskich. Ale musisz jeszcze wiedzieć o mnóstwie przepisów, które będą Cię obowiązywały.
Myszoskoczek
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 04:11 AM

No wiem, żę w Australii jest tego dużo. Może znacie kogoś, kto jest w stanie mi to wszystko wytłumaczyć, bo do samej ambasady to mi się nie chce pisać. Z moim angielskim jeszcze nie jest wcale tak dobrze...
Niespodzianka
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 04:59 AM

Oj to się szybko ucz, bo dobry angielski, to też wymóg, przynajmniej w przypadku pracowniczych wiz. Jeśli chodzi o cenę studenckich wiz do Australii to faktycznie kolega podał dobrą cenę. A jeśli chodzi o szczegóły tego rodzaju wyjazdu to zajrzyj tutaj http://australiahome.edu.pl/wizy-studenckie/, możesz poprosićo pomoc na każdym etapie aplikowania.
Melinda
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 07:03 AM

Znam usługi tej firmy, bo mi pomagali wyemigroać do Australii. Mimo, że już trochę znam te realia to cały czas korzystam z ich usług, żeby po prostu czegoś nie zepsu. Taki nadzór kogoś kto ma przepisy australijksie w jednym palcu to świetna rzecz, tym bardziej,jak nie znasz nawet podstaw.
brokermocy
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 08:44 AM

No tak...Warto korzystać, bo często przez błędy to takie aplikacje są odrzucane przez stronę australijską. Nikt się przecież nie będzie domyślał, o co chodziło przecież wypełniającemy :)))
litwin
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-4-2017 at 10:01 AM

Według mnie to w każdej sytuacji przyda się pomoc. Dla mnie wizy Australijskie dla Polaków były problemem dopóki nie trafiłem tutaj http://australiahome.edu.pl/, gdzie pomoc może uzyskać każdy, komu marzy się wyjazd do Australii. Kraj jest cały czas mało znany, ale tak piękny, że jak ktoś pojedzie tam raz to już nie będzie chciał wyjeżdżać.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]