Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Co myślicie o sprzedaży spółki – czy to dobre rozwiązanie na problemy finansowe?
skuta_lodem
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 01:11 AM
Co myślicie o sprzedaży spółki – czy to dobre rozwiązanie na problemy finansowe?

witajcie, w związku z problemami finansowymi firmy zastanawiam się nad sprzedażą spółki, w tym momencie wydaje się to najrozsądniejsze. Czy wy mieliście może podobną sytuację? I jeżeli ktoś zna może mi polecić firmę, która zajęłaby się sprzedażą mojej spółki.
View user's profile View All Posts By User
Myszoskoczek
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 01:24 AM
Co myślicie o sprzedaży spółki – czy to dobre rozwiązanie na problemy finansowe?

Cześć, jak dla mnie sprzedaż spółek to dobre rozwiązanie w przypadku problemów finansowych czy organizacyjnych. Jest to korzystny krok, sam taki kiedyś podjąłem i nie żałuje.
Alpinista
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 04:01 AM

Hej, jeżeli chodzi o sprzedaż spółek to zajmuje się tym ta firma: http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/sprzedaz-spolek-z-oo/ z Poznania. Przed sprzedażą dokładnie sprawdzają wszystkie spółki, a następnie wystawiają je na sprzedaż. Mają ciągle aktualizowaną bazę spółek, więc ofert jest dużo i po ciekawych cenach.
slodkaminka
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 05:01 AM

Witaj! Moim zdaniem to dobry krok. Zazwyczaj przedsiębiorcy decydują się na sprzedaż spółek ze względu na problemy finansowe czy organizacyjne firmy, ponieważ w takiej sytuacji jest to najbardziej korzystne dla nich. Firmę, którą poleca mój poprzednik znam, ponieważ kupiłam u nich jedną spółkę i wszystko przebiegło jak należy.
Alicja13
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 06:58 AM

Też polecam tą firmę, profesjonalnie zajmą się sprzedażą twojej spółki, a ty zaoszczędzisz czas i nerwy.
Tempus
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-3-2017 at 09:25 AM

Warto sprzedać spółkę jeżeli coś nie działa dobrze. Firma o której mówicie z pewnością pomoże ci zyskać na sprzedaży jak najwięcej.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]