Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Praca dla opiekuńczych – wyjedź do Niemiec z Laxo Care!
Sessnowa
Junior Member
**

Registered: 3-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 8-2-2017 at 07:27 AM
Praca dla opiekuńczych – wyjedź do Niemiec z Laxo Care!

No heja ;) ostatnio strasznie fajną firmę znalazłam na Internecie – LaxoCare i oni organizują wyjazdy jako opiekunowie dla osób starszych w Niemczech. Strasznie mi się spodobała ta perspektywa.. bo jednak od dłuższego czasu poszukuję jakiś rozsądnych i fajnych perspektyw zawodowych dla siebie. Ale jednak nie jest to takie proste no i mega mi się spodobała opcja takiego wyjazdu. Mega fajnie się prezentuje ta firma, ich oferta, profeska strona internetowa.. co o tym myślicie? Co myślicie w ogóle o wyjazdach jako opiekunowie do osob starszych? Czekam na dyskusję.. pozdrawiam!
View user's profile View All Posts By User
kratownica
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 8-2-2017 at 07:47 AM

pracowałam kiedyś dla Laxo Care Sp. z o.o. i bardzo miło to wspominam ;) na ich stronce znalazłam mega fajną ofertę na wyjazd jako opiekunka dla osób starszych no i super mi się spodobała taka praca. Czułam się ważna, potrzebna, pani którą się opiewakoałam bardzo mnie ceniła.. no ijak wróciłam w końcu do polski to przywiozłam też zawrotną jak dla mnie sumkę pieniędzy. Bo tego typu wyjazdy są jednak bardzo opłacalne ;)
slodkaminka
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 8-2-2017 at 10:43 AM

nie można patrzeć tylko pod kątem finansowym.. owszem, pieniądze są extra ale najważniejsze jest to, że strasznie pomagasz takim starszym i często schorowanym osobom. Dodajesz sensu życia i ogólnie mega wspierasz ich w ciężkich chwilach ich życia. Naprawdę to jest bezcenne.
skuta_lodem
Junior Member
**

Registered: 28-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 8-2-2017 at 12:40 PM

weszłam na tę stronkę internetową i faktycznie jest mnóstwo artykułów takich jak ten: laxocare.pl/opiekunowie-znajda-prace/, gdzie jest wszystko cudownie rozpisane jak znaleźć pracę, jak to wygląda itp. no i faktycznie jest mnóstwo ofert pracy! Normalnie stronka hit! :D

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 76.9% - SQL: 23.1%]