Fani wspinaczki, gór i aktywnego
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Godna polecenia pneumatyka przemysłowa.
Melinda
Junior Member
**

Registered: 2-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 5-2-2017 at 11:26 PM
Godna polecenia pneumatyka przemysłowa.

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy nowych rozwiązań, musimy trochę zainwestować w nowe, lepsze elementy, może powymieniać całe systemy. Jednak trzeba do tego podejść szeroko i z doświadczeniem – przydałby się jakiś sprawdzony, dobry producent pneumatyki dla przemysłu, który pomógłby nam w podjęciu kilku strategicznych decyzji. Chciałabym spytać o radę, ale też mieć pod ręką jakieś potencjalnie gotowe opcje… Możecie mi kogoś polecić?? Byłoby naprawdę super.
View user's profile View All Posts By User
dezintegrator
Junior Member
**

Registered: 1-6-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 01:11 AM

Ja jestem zadowolony z oferty tego producenta http://www.system-tech.com.pl/, bardzo mile mnie zaskoczyli, bo przeprowadziliśmy długą rozmowę i wyjaśnili mi sporo rzeczy na temat najnowszych rozwiązań pneumatycznych. Poza tym zdecydowaliśmy się, że zaprojektują dla mnie sieć i miałem wiele zmartwień z głowy. Teraz mam pewnego partnera biznesowego, jeśli potrzebuję czegoś z branży przemysłowej pneumatyki to wiem gdzie się zgłosić. Może i w twojej firmie się przydadzą?
Melinda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 03:01 AM

Dzięki za komentarz, ale może ktoś jeszcze zna tego producenta i potrafiłby mi coś o nim powiedzieć? Strona wygląda ok., ale chętnie pozbieram więcej opinii. Poza tym jeszcze pytanie do kolegi wyżej, jak tam z cenami za usługi??
morisXII
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 04:44 AM

Dla mojej firmy projektowali instalację i zgadzam się, w ogóle informacje na stronie http://www.system-tech.com.pl/oferta/ są w stu procentach zgodne z prawdą. Podchodzą do pneumatyki kompleksowo, możesz spokojnie liczyć na nich i na samym początku, gdy chodzi tylko o konsultacje, projekty, takie teoretyczne przygotowywanie podłoża, jak i potem, kiedy już w grę wchodzą poważne zadania praktyczne… ja z cennika byłem zadowolony, za taką jakość nie ma co narzekać.
dezintegrator
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 07:13 AM

no ja też uważam, że ceny są dobre, szczególnie jeśli chodzi o rynek technologiczny i te wszystkie nowoczesne rozwiązania.
morisXII
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 09:26 AM

Może jeszcze warto dodać, że sam proces projektowania nie trwa długo i można szybko wdrożyć ustalenia w przemysł. A czas w biznesie zawsze jest na wagę złota, wszyscy to wiemy.;)
Melinda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 09:53 AM

Dziękuję wam za linki i komentarze. Skonsultuję się z nimi i zobaczymy co powiedzą.;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 75.4% - SQL: 24.6%]