Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Butelka dla niemowlak – jakie akcesoria są niezbędne?

Krejzol - 23-11-2017 at 10:44 PM

Forumowicze i forumowiczki. Już niedługo zostanę tatą i bardzo się z tego cieszę. Chciałabym pokazać żonie, że podchodzę do tego tematu bardzo poważnie i zależy mi bardzo. Prosiłbym Was o pomoc, ponieważ są sprawy, w których ciężko mi się samemu rozeznać i poszukuję odpowiedzi. Łóżeczko już kupiłem. Wanienkę, kojec i przewijak także. Kilka ubranek też, resztę kupujemy razem z żoną. Teraz przyszedł czas na karmienie – szukam butelki, ale i akcesoriów do niej. Wiem, że jest tego sporo i nie chciałabym niczego pominąć. Co muszę na pewno kupić?

Melinda - 23-11-2017 at 11:42 PM

Przede wszystkim gratuluję postawy i żonie męża! Taki mężczyzna to skarb! A co do Twojego pytania. Na pewno potrzebny Ci będzie czyścik. Taka szczoteczka do systemy odpowietrzającego to rzecz, której nie może zabraknąć. Tylko dzięki niej wyczyścisz dokładnie dno butelki, szyjkę i inne elementy.

Krejzol - 24-11-2017 at 12:30 AM

Ok, zapisałem. Co oprócz szczoteczki czyszczącej?

Niespodzianka - 24-11-2017 at 01:56 AM

U mnie np. sprawdził się świetnie uchwyt do butelek. Na początku myśleliśmy z mężem, że to taka niepotrzebna rzecz, że mały poradzi sobie z trzymaniem butelki normalnie, ale jednak co chwilę mu wypadała i trzeba było trzymać ją za niego. Później kupiliśmy właśnie takie uchwyty, rączki jak to niektórzy je nazywają, i dopiero wtedy mały zaczął sam trzymać i pić z butelki bez przeszkód.

slodkaminka - 24-11-2017 at 03:29 AM

U mnie nie obyło się bez części zamiennych. Moja córka wyrzucała wszystko wszędzie i niestety w pewnym momencie się pogubiliśmy. No ale cóż. Nic nie poradzisz. No i na pewno pomyśl jeszcze o dyskach uszczelniających, bo przy niektórych butelkach to ani rusz bez dysków.

Krejzol - 24-11-2017 at 04:19 AM

Zanotowałem chyba wszystko o czym dziewczyny pisałyście. Coś jeszcze? A może macie jakieś sprawdzone miejsce, w którym mogę kupić każde akcesorium?

Niespodzianka - 24-11-2017 at 06:39 AM

Według mnie świetnie wyposażony jest sklep wyprawkowy.pl. Sama kupowałam tam większość rzeczy dla dzieciaków swoich i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie materiały bezpieczne, jakościowo pierwsza klasa i do tego szybka wysyłka.

slodkaminka - 24-11-2017 at 07:42 AM

No właśnie miałam Ci podrzucić link https://wyprawkowy.pl/akcesoria-do-butelek-42, konkretnie do akcesoriów do butelek właśnie z tego sklepu. Widać, jednak matki mają podobne instynkty.

Krejzol - 24-11-2017 at 07:52 AM

Wielkie dzięki! Jesteście nieocenione!