Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Oferują gdzieś zdrowy catering w Krakowie?

Ciuchcia - 11-9-2017 at 07:00 PM

Cześć wam! Zdecydowałam się wziąć się za siebie bo nie czuję się dobrze i tak myślę, że to wszystko przez to, że jadlam byle co, to co wpadło mi w ręce. Na pewno za mało warzyw było w mojej diecie. Postanowiłam to zmienić, a że pracuję długo muszę pomyśleć o kimś, kto dla mnie ugotuje posiłki i jeszcze przywiezie mi je do pracy. Polećcie jakiś biznes, który się tym zajmuje.

Lilippa - 11-9-2017 at 08:30 PM

Byłam w takiej samej sytuacji jak ty i znalazłam dla siebie zdrowy catering Kraków to przecież duże miasto więc doszłam do wniosku że takie firmy tu też muszą być. Próbowałam współpracować z kilkoma, ale róznie to bywało. Końcu trafiłam na prawdziwych profesjonalistów. W moich posiłkach są witaminy, mikroelementy i wszystko co mojemu organizmowi potrzeba. Zajrzyj na stronę: https://www.smacznapaczka.pl/ i wybierz dietę dla siebie.

Ciuchcia - 11-9-2017 at 08:52 PM

Czyli że tobie odpowiada ta firma? Fajnie, że jest ktoś, kto już ma doświadczenie a nie tylko słyszał. Wielkich potrzeb nie mam, głównie siedzę przed komputerem w pracy, to i kalorii nie wiedzieć ile mi nie trzeba.

Tempus - 11-9-2017 at 11:48 PM

Cześć, także korzystam z ich usług i jestem naprawdę zadowolony. Jako że uprawiam sport to dla mnie najlepsza jest kaloryczna dieta sportowa. Dla ciebie najlepsza będzie dieta biurowa, która składa się z drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku. Jest w niej dużo warzyw i niewiele kalorii.

Sessnowa - 12-9-2017 at 01:59 AM

Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że jestem na diecie bezmlecznej i samej trudno mi jest komponować odpowiednie posiłki. A zakupy to prawdziwy koszmar. Jak spróbujesz nie zawie-dziesz się, polecam ich z czystym sumieniem.

Tempus - 12-9-2017 at 02:12 AM

Przychylam się do opinii poprzedniczki, na pewno nie będziesz żałować. A ile czasu będziesz miała na własne przyjemności! To przecież też ma swoją wartość. To jest wspaniała opcja dla ludzi, którzy mają niewiele czasu i nie chcą go marnować na stanie przy kuchni

Ciuchcia - 12-9-2017 at 04:54 AM

No to jeszcze powiedzcie mi jaka jest cena tej diety biurowej? Pewnie spora, za trzy posiłki?

Sessnowa - 12-9-2017 at 06:49 AM

No właśnie wcale nie jest tak źle. Ona jak na razie kosztuje coś około 35 złotych. Przy obecnych cenach żywności to całkiem rozsądna kwota, nie sądzisz?

Ciuchcia - 12-9-2017 at 07:10 AM

No faktycznie, nie jest tak źle. Muszę się zapoznać z ofertą. Przecież jak mi nie będzie odpowiadać to zawsze mogę zrezygnować, prawda? Dzięki wielkie.