Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Znacie jakiś dobry sklep internetowy z modlitewnikami?

Sessnowa - 29-8-2017 at 08:03 PM

Witam wszystkich forumowiczów. Szukam jakiegoś zaufanego sklepu online z modlitewnikami. Przeszukiwałam Internet w tym celu, ale trafiałam albo na bardzo drogie książeczki, albo większość była niedostępna na stronie, lub też w asortymencie nie było podstawowych modlitewników, np. do Maryi. Możecie też wskazać,

Melinda - 29-8-2017 at 10:10 PM

Ja najczęściej modlę się bezpośrednio do Boga lub do Najdroższej Krwi Chrystusa. Jestem bardzo blisko Boga i wierzę, że dzięki modlitwie, Najdroższa Krew Pana Jezusa potrafi przemyć wszystkie rany, uzdrowić człowieka zarówno na ciele, jak i na umyśle i duszy. Wierzę w cuda. Potrzeba jedynie wielkiej wiary. Modlitewniki umacniają jedynie moją wiarę, a modlitwy w nich zawarte są bardzo piękne. Mam kilka modlitewników w domu, ale przeważnie dostałam je w prezencie. Też jednak chętnie skorzystałabym z jakiegoś sklepu internetowego.

Alicja13 - 29-8-2017 at 11:34 PM

A korzystacie z modlitewników w różnych intencjach? Nie takich do konkretnej osoby – Boga, Maryi, świętego. Tylko w trudnych sytuacjach, w konkretnej potrzebie.

Hanka - 30-8-2017 at 12:41 AM

Modliłam się w ten sposób tylko raz. Kupiłam modlitewnik na stronie internetowej wydaw-nictwojut.pl. Wybrałam książeczkę w intencji osób, mających trudności materialne. Mąż mojej ko-leżanki stracił pracę, a ona miała małe dziecko, więc sama nie mogła pracować. Modliłam się wraz z nimi o to, żeby Marek znalazł pracę i niedługo potem tak się stało. Powoli wychodzą z kłopotów finansowych.

Melinda - 30-8-2017 at 03:15 AM

Potęga wiary! To właśnie to, o czym mówiłam. Coś niesamowitego. Ja w to wierzę.

Niespodzianka - 30-8-2017 at 03:45 AM

Jeśli chcecie kupić online modlitewniki w różnych intencjach, ale też poświęcone dla po-szczególnych Osób Boskich, jak również obcojęzyczne i wiele innych, znam takie miejsce. Są tam przeróżne modlitewniki sklep internetowy pod adresem: http://wydawnictwojut.pl/, jest na-prawdę świetnie wyposażony. Ceny są bardzo niskie, za dziesięć złotych można kupić nawet cztery różne modlitewniki.

Hanka - 30-8-2017 at 05:20 AM

To mój ulubiony sklep online. Modlitewniki są doskonałe również jako prezent.

Szenlong - 30-8-2017 at 08:03 AM

Obcojęzyczne modlitewniki to świetna rzecz, chętnie kupię jakąś książeczkę po włosku.

Xao_Pao - 30-8-2017 at 10:02 AM

Mój ulubiony modlitewnik to ten do św. Ojca Pio. Niesamowity człowiek.