Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Czy w Polsce można kupić meble z Indii?

Xao_Pao - 15-8-2017 at 11:21 PM

Jestem dużym facetem i do tego lubię pokaźne meble :))) Moja żona mówi, że nie możemy żyć bez siebie i idealnie się uzupełniamy :))) W związku z tym, że jakoś do tej pory nie udało mi się znaleźc mebli, które do mnie pasują postanowiłem poszukać na zagranicznych rynkach i wydaje mi się, że znalazłem w Indiach. Robią tam niesamowite meble, które są stylizowane na stare czasy, kiedy faktycznie meble były solidne. Czy z naszym kraju można takie meble także kupić?

karolina_jak_malina - 16-8-2017 at 12:29 AM

Z tego co wiem, to nie masz co liczyć, że spotkasz je w sprzedaży detalicznej w salonach meblowych, bo to po prostu meble, które kupują osoby kochające ten styl. Co do wysyłkowej formy, to nie jestem zorientowana.

Szenlong - 16-8-2017 at 12:46 AM

A ja za to jestem zorientowany, bo temat jest mi bliski. Dokładnie miesiąc temu szukałem takiego wypsoażenia. I jest ono dostępne w naszym kraju i to wcale nie tak trudno znaleźć. Nie pamiętam teraz, jaka jest nazwa sklepu, ale jak tylko znajdę to się odezwę...

Xao_Pao - 16-8-2017 at 03:17 AM

No ekstra byłoby coś w końcu znaleźć, bo część pomieszczeń w naszym domu jest urządzona w tradycyjny sposób, ale z killkoma jeszcze czekamy żeby zaszaleć i mam nadzieję, że się uda :)))

Szenlong - 16-8-2017 at 05:22 AM

No to już jestem. Jeśli chodzi o meble z Indii to ja akurat kupowałem tutaj http://mebleramadan.pl/, masz dostęp do praktycznie każdego elementu wyposażenia i to wszystko przy bardzo szybkie realizacji. To się liczy, jak chcesz urządzić coś ponadprzeciętnie...

Melinda - 16-8-2017 at 07:52 AM

Dokładnie tak jak kolega pisze tych mebli jest cała masa i pasują do niemal każdego pomieszczenia. Ja swoje meble drewniane wybierałam tutaj http://mebleramadan.pl/kolekcje i muszę powiedzieć, że już dawno nie słyszałam tyle fajnych opinii na temat mojego mieszkania, które przeszło prawdziwą metamorfozę.

karolina_jak_malina - 16-8-2017 at 10:49 AM

Ja co prawda nie mam warunków na takie duże meble, ale też jestem ich fanką. Bardzo przypominają mi te meble, jakie jeszcze moja babcia miała. Tam, żeby przesunąć jakąś szafę to trzeba było przynajmniej dwóch facetów i to raczej z tych potężniejszych.

Xao_Pao - 16-8-2017 at 11:37 AM

Ja też mam takie skojarzenia i być może dlatego te meble mi się tak bardzo podobają, przypominają po prosti coś fajnego :)))