Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Gdzie kupujecie podkolanówki dziecięce dla swoich pociech?

Sessnowa - 25-6-2017 at 11:34 PM

Dziewczyny czy znacie jakiś fajny sklep w Internecie, w którym można dostać podkolanówki dla dzieci. Ciągle ich brajkuje w sklepach, więc postanowiłam, że przechodzę na zakupy zdalne.

Hanka - 26-6-2017 at 02:00 AM

Też tak mam, a właściciwie to nie mam :))) Faktycznie brakuje tych skarpet w sklepach, mimo, że wydaje się, że to nic szczególnego. W sklepie mijo24.pl, takie podkolanówki można dostać i to tylko jeden z elementów ubioru, jakie są tam dostępne.

Sessnowa - 26-6-2017 at 02:55 AM

O super namiar…

morisXII - 26-6-2017 at 05:29 AM

Faktycznie jest to super namiar, ale przekonasz się pewnie jeszcze bardziej do tego jak zajrzysz tutaj mijo24.pl/category/artykuly-dzieciece-podkolanowki i sprawdzisz ile kosztują podkolanówki dziecięce. Materiał jest oczywiście najwyższej jakości, podobnie jak w przypadku pozostałych towarów.

karolina_jak_malina - 26-6-2017 at 06:49 AM

Kocham zakupy w tym sklepie. Znam już swoje rozmiary i wiem co mogę zamówić bez patrzenia w tabele rozmiarowe. Ostatnio kupiłam u nich kilka produktów firmy Janmar rajstopy były miedzy innymi w tej grupie. Wszystko znalazłam tutaj mijo24.pl/manufacturer/janmar i jak ktoś lubi wygodnie chodzi to serdecznie polecam.

litwin - 26-6-2017 at 08:45 AM

My już też kiedyś korzystaliśmy.

Tempus - 26-6-2017 at 09:19 AM

Sporo ludzi korzysta teraz z tego rodzaju zakupów, bo człowiek nie ma po prostu czasu na bieganie po sklepach, tym bardziej za towarami, które nie zawsze są na miejscu.