Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Szukam firmy z Gorzowa projektującej strony internetowe

dezintegrator - 12-4-2017 at 11:22 PM

Poszukuje firmy zajmującej się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje i ma siedzibę w Gorzowie? Bardzo proszę o pomoc.

kratownica - 13-4-2017 at 12:37 AM

Zajrzyj sobie tutaj: Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych Gorzów to miasto, w którym moim zdaniem trudno będzie znaleźć Ci kogoś lepszego. Ba, moim zdaniem nikogo lepszego nie znajdziesz. To prawdziwi profesjonaliści znający się na stronach internetowych jak mało kto.

dezintegrator - 13-4-2017 at 03:07 AM

Aha, aha. No widzę właśnie, że mają bardzo ładną stronę, mam nadzieję, że tworzyli ją sobie sami, hehe….

kratownica - 13-4-2017 at 04:49 AM

No jasne, że tak, w końcu muszą też od razu pokazać, jak może wyglądać produkt, który ofeują

dezintegrator - 13-4-2017 at 06:27 AM

No to całe szczęście, ta ich strona to jest całkiem niezła reklama, bo wygląda serio całkiem fajnie. No i widze, że ofertę mają bardzo szeroką i ciekawą, więc chyba się z nimi skontaktuję.

kratownica - 13-4-2017 at 08:30 AM

No koniecznie, mówię Ci poważnie, ja przejrzałam naprawdę wieeele ofert różnych firm projektujących storny internetowe i nie znalazłam nikogo lepszego zdecydowanie!

dezintegrator - 13-4-2017 at 10:02 AM

No dobra, dobra. Jeśli tak polecasz to w takim razie sprawdzę, skontaktuje się z nimi i zobaczymy co uda nam się razem ciekawego wymyślić.