Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Za ile kupię porządnego laptopa z dobrym procesorem?

Ciuchcia - 14-2-2017 at 09:16 PM

Ile kasy muszę zaoszczędzić, żeby kupić sobie jakiegoś porządnego laptopa? Tylko nie piszcie mi o jakiś szajsie z marketów.

morisXII - 14-2-2017 at 11:56 PM

A co wedlug ciebie znaczy pojecie porzadny laptop?

Ciuchcia - 15-2-2017 at 01:30 AM

chodzi mi o jakiegoś MacBooka czy coś w ten deseń. To ma być wydajny sprzęt o ładnym wyglądzie i dużej wytrzymałości. Do tego powinien być w miarę lekki i niezbyt duży.

Tempus - 15-2-2017 at 03:09 AM

Znasz takie laptopy mct-sklep.pl/thinkpad-p-c4661? Jak szukasz czegos o efektownym wyglądzie za 5-6tyś, to Lenovo ThinkPad P będzie najlepszy. Możesz ustawiać go jak namiot, dzieki czemu mozesz wykorzystwać go do prezentacji lub po rpsotu do ogladania filmów. Pozatym są to laptopy o bardzo dobrych podzespołach, o dużej wydajności i wydłuzonym czasie dzialania na jednym ladowaniu baterii.

Ciuchcia - 15-2-2017 at 03:54 AM

Tych akurat nie znałam, ale znam inne laptopy z tego sklepu MCT. Kiedyś miałam laptopa Yoga Lenovo, takiego 2w1, ale zmieniłam pracę i musiałam go zdać. Fajne rozwiązanie, ale chyba w tej chwili szukam czegoś bardziej klasycznego.

Tempus - 15-2-2017 at 04:51 AM

To moze cos z tego mct-sklep.pl/advance-b-c4640? Jesli zalezy ci na nieco nizszej cenie, ale wciaż wysokiej wydajnosci działania to laptopy Asus Pro serii B mogą byc dobrą alternatywą dla zacznie drozszych ThinkPadów Lenovo.

Alpinista - 15-2-2017 at 06:48 AM

Za 4tysiące kupisz dobrej jakości laptopy biznesowe Acer. Mówie tu o laptopach z dyskami SSD, z procesorami Core i5 albo i7, z ekranem 14cali albo większym. W tym wspomnianym już sklepie też je znajdziesz. Masz je pod tym adresem mct-sklep.pl/acer-c4722. Ogolenie uwzględniając cenę do jakości to sprzęt jest naprawdę bardzo dobry.

Ciuchcia - 15-2-2017 at 08:28 AM

Dzieki za odpowiedzi. Teraz już coś wybiorę.