Fani wspinaczki, gór i aktywnego

Apartamenty do wynajęcia w Warszawie, jaki koszt?

letniawoda - 6-2-2017 at 01:55 AM

Hej! Jaki jest koszt wynajęcia oddzielnego apartamentu na tydzień w Warszawie? Nie ukrywam że zależy mi na dobrej cenie ale lokalizacja też się liczy bo niekiedy wychozi tak że jest nieco drożej ale bliżej wiec zoaszczedzi sie na biletach i koszt jest taki sam.

dezintegrator - 6-2-2017 at 03:00 AM

Oddzielny apartament czyli osobne mieszkanie masz na myśli tak? Tu znajdziesz tanie oferty miejsc o wysokim standardzie - http://warsawdesignapartments.pl/wynajem/. Firma sprawdzona, bo korzystałem kilka razy z rodziną i sam, a nawet polecałem znajomym i każdy chwalił sobie te apartamenty na wynajem w Warszawie. Z pewnością wychodzi taniej niz przy rezerwacji pokoju hotelowego a komfort zdecydowanie wiekszy.

letniawoda - 6-2-2017 at 04:35 AM

Dokładnie o to mi chodzi, nie wiedzialam jak to nazwać dokładnie :P. I mogę sobie normalnie wynająć takie mieszkanie nawet na krótki okres czasu?

dezintegrator - 6-2-2017 at 06:35 AM

Oczywiście, dziś mało kto wynajmuje na długo bo wiesz jak trudno zazebić dłuższy urlop z partnerem...

letniawoda - 6-2-2017 at 08:25 AM

Bardzo dziękuję za pomoc. Temat można zamykać, jak wrócę to napiszę nowy z moją recenzją :D